Jeżeli interesują nas najnowsze produkty finansowe gwarantujące zysk bez ryzyka, warto chociażby zwrócić uwagę na lokatę happy idea bank

„Oszczędzanie przez wydawanie” to często stosowane ostatnimi czasy hasło. „Wydawać” możemy nie tylko na bieżąco, ale także poprzez przekazywanie swoich pieniędzy w depozyt na określony czas, tak, by po jego upływie móc liczyć na dodatkowy zarobek w postaci uzbieranych odsetek. Najlepszym tego obrazem jest rzecz jasna lokata bankowa. Jeżeli interesują nas najnowsze produkty finansowe tego typu warto chociażby wziąć pod uwagę lokatę happy idea bank.

skarbonka

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Lokata stanowi bezpieczny sposób na pomnażanie funduszy, bez praktycznie większego wysiłku z naszej strony. Jedyne co powinniśmy zrobić, to podpisać umowę, chociaż i to nie zawsze jest wymagane, szczególnie w czasach internetu, gdzie bardzo często wystarczy wypełnienie odpowiedniego formularza i przelanie środków na podane konto. Nie ulega natomiast wątpliwości, że dużo istotniejsze jest, dla standardowego użytkownika produktów bankowych, oprocentowanie lokat. To ono bowiem ma największy wpływ na wyliczony po jej zakończeniu zysk. Wcześniej oprocentowanie lokat dochodziło do 8 czy nawet 9 punktów procentowych, obecnie, niestety na tak wysoki procent raczej nie możemy liczyć. Standardem jest z reguły 3 %, chociaż wymieniona już lokata Happy Idea Banku uwzględnia 4 % w skali roku.

Kolejną istotną kwestią w przypadku lokat jest suma wyjściowa jaką możemy przeznaczyć. Nie zawsze bowiem możemy przekazać dowolną kwotę.

Ta solidna oferta (https://ortodoncjabecker.pl/category/rodzaje-aparatow/), którą przygotowaliśmy dla sympatyków opisywanej problematyki, ma podobne dane na to ciekawe zagadnienie – sprawdź tu.

Z reguły banki podają minimalną i maksymalną granicę, jeśli chodzi o sumę lokaty. W przypadku wspomnianej lokaty może być to kwota od 1000 do 10 000 zł, przekazywana w depozyt na czas 3 miesięcy. Ważne w przypadku tego produktu jest również to, że bank uwzględnia jej zawarcie bez potrzeby wykupywania dodatkowych produktów bankowych.

Zobacz, co opublikowano w źródle – to również dotyczy tej samej kwestii, więc niewątpliwie też Cię zainteresuje!

Nierzadko bowiem, żeby móc skorzystać z danej lokaty, klient musi otworzyć nowe konto (jeśli nie jest stałym klientem banku) lub wykupywać inny produkt bankowy.

pieniądze

Autor: Carlos ZGZ
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o omawianą lokatę nie ma takiej potrzeby. Jedynym ważnym zastrzeżeniem jest fakt, że jest ona dedykowana wyłącznie dla nowych odbiorców, czyli takich osób, które nie zawierały jak do tej pory z tym bankiem żadnej umowy. Warto rozejrzeć się za nowościami jeśli chodzi o lokaty, jako że dzięki temu możemy zapewnić sobie większy zysk bez w zasadzie żadnego ryzyka.