Transfer wodny – nowy sposób nadrukowywania

Ogólnie ujmując hydrografika jest to transfer deseniu na tworzywo. Fragment z naniesionym wzorkiem jest zamoczony w specjalistycznym roztworze jak też utrwalany, następnie powinien być przykryty warstwa lakieru. Transfer wodny jest to technika nadruku wodnego na fragmenty o regularnych ale również na fragmenty o kształtach nieregularnych.

Continue reading “Transfer wodny – nowy sposób nadrukowywania” »

Drukarnia cyfrowa w Twoim mieście przygotuje dla Twojej firmy katalog klejony, abyś mógł przedstawiać ofertę możliwym nabywcom

Chyba każdy z nas zgodzi się z twierdzeniem, że internet staje się prawdziwą potęgą na obecną chwilę. Pomimo tego w dalszym ciągu nie wszystko możesz załatwić w tym wirtualnym świecie. Sporo osób, w szczególności w podeszłym wieku nie rozumie tego jak można pisać do kolegów maile, zamiast się z nimi zobaczyć. Oczywiście istnieje jeszcze wiele kwestii, jakie dużo korzystniej jest uregulować osobiście.

Continue reading “Drukarnia cyfrowa w Twoim mieście przygotuje dla Twojej firmy katalog klejony, abyś mógł przedstawiać ofertę możliwym nabywcom” »