Zarządzanie hotelem musi okazać się być właściwie przemyślane

Hotel to niesamowita inwestycja, ponieważ z jednej strony będą stałe rzeczy, takie jak sam budynek czy podwładni, a z drugiej zjawia się dużo zmiennych, bo każdy gość jest odmienny, a my powinniśmy chcieć zaspokoić ich wymagania.

Continue reading “Zarządzanie hotelem musi okazać się być właściwie przemyślane” »

Co musimy wiedzieć zanim pożyczymy auto

Zdarza się, iż osoby przyjeżdżające do pewnego miasta nie posiadają własnego auta. Dzieje się tak zwłaszcza w wypadku takich ludzi, które trafiają do pewnego miasta samolotem oraz osób nie znających dobrze miasta, do jakiego przyjechały po raz pierwszy.

Continue reading “Co musimy wiedzieć zanim pożyczymy auto” »

Jak zoptymalizować działanie magazynu w sklepie internetowym?

E-sklepy najczęściej konkurują między sobą ceną. To zrozumiałe, przecież absolutna większość konsumentów, polskich, choć w sumie nie tylko, wybierze atrakcyjniejszy cenowo towar. Takie są prawa rynku. Jednak moim skromnym zdaniem są bardziej interesujące sposoby na dotarcie do klientów. Np. należy usprawnić działanie magazynu, dzięki czemu nasz sklep internetowy będzie dużo szybciej oraz bardziej porządnie realizował wysyłkę.

Continue reading “Jak zoptymalizować działanie magazynu w sklepie internetowym?” »

O czym musimy pamiętać mając własne przedsiębiorstwo? Czy są jakieś najważniejsze pojęcia, które trzeba poznać?

Prowadzenie własnej firmy to rzeczywiście konkretne działanie, jakie bez wątpienia ma wpływ na całe nasze życie. Jeśli chcemy, ażeby nasza firma działała odpowiednio powinniśmy posiąść faktycznie sporą dawkę wiedzy. W czasach, gdy dostęp do sieci jest praktycznie powszechny nie jest to wielka sztuka, niemniej trzeba też wiedzieć jakich informacji szukać, bo zagadnień naprawdę jest dużo. Warto więc skupić się na konkretnych pojęciach, oto ciekawe propozycje.

Continue reading “O czym musimy pamiętać mając własne przedsiębiorstwo? Czy są jakieś najważniejsze pojęcia, które trzeba poznać?” »