Moc technologii jest coraz pokaźna. Ciężko się więc zorientować, co warto kupić, co jest warte polecenia

przez | 5 października 2022
Technologia jest już nierozerwalną częścią naszego życia, więc faktycznie z każdej strony docierają do nas interesujące nowinki. Gdyby zrobić eksperyment i zupełnie uciec z tego informacyjnego obiegu, udać się gdzieś na bezludną wyspę, bez dostępu do internetu, to po powrocie bylibyśmy zdruzgotani swoja niewiedzą. Czy wiesz przykładowo, iż są już smartfony z dwoma systemami? A to właściwie żadna nowość. Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Oto nasz przewodnik po najlepszych produktach.

smartfon

Autor: HTC
Źródło: HTC
Na przykład Lumia 435 – Jest to bardzo tani smartfon z rodziny Lumia, więc to rozsądny wybór dla wielu ludzi. Wyposażony w dwurdzeniowy procesor a także jeden Gb pamięci RAM zapewnia płynne funkcjonowanie systemu Windows Phone. Dzięki temu też bardzo dobrze działają aplikację skonstruowane na tę platofrmę. Lumia 435 to też bezproblemowy dostęp do przydatnych narzędzi i usług, typu Office, Skype lub OneDrive. Chcesz wiedzieć więcej, sprawdź taglumia 435.

Ciekawie również się zapowiada specyfikacja sony xperia z4 – . Będzie ona podobna do znanych modeli Sony. Najistotniejszy będzie 64-bitowy układ Snapdragon 810, będzie ulepszony, więc nie ma szans się przegrzewać. Wyposażony będzie w 3 lub 4 Gb pamięci operacyjnej, zaś na dane dostępne aż będzie trzydzieści dwa Gb pamięci wbudowanej. Co też ważne, ten smartfon

smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com

jest w stanie obsługiwać karty microSD. Co więcej, przekątna ekranu IPS to 5,2 cala, ponadto rozdzielczość będzie chyba Full HD lub QHD, choć jeszcze do końca nie wiadomo. Możliwe, że powstaną dwa rodzaje.

A jak na tle tego wszystkiego wypada test nokia lumia 735? To faktycznie jeden z ciekawszych smartfonów wyposażonych w system Windows Phone 8.1. Powinniśmy przyznać, że jest lepszy niż na przykład Lumia 830, a dodatkowo kosztuje mniej. To ma wpływ na duże zainteresowanie tym właśnie modelem, ponieważ wiele osób zauważa w tej Lumii prawdziwą konkurencję dla trochę tańszych androidofonów z LTE. Faktycznie sporą role odgrywa tu świetna jakość wykonania, a przede wszystkim ekran AMOLED, który ma rozdzielczość HD. Te modele to na pewno odpowiednie produkty, solidne i sprawdzone, więc jeśli szukasz istotnie takiego czegoś powinieneś je wybrać.

Kusi Cię, żeby napisać szczerą ocenę pod tym wpisem? Miej na uwadze to, że nawet krótki komentarz z witryny zostanie przez nas przeczytany z radością.

Nie warto zaś zaopatrywać się w ciemno, ponieważ to często wyrzucanie oszczędności w błoto.