Atrakcyjne propozycje sieci komórkowych bezprzewodowego Internetu na kartę

przez | 27 stycznia 2023
Teraz wyjątkowo doceniamy nieograniczoną możliwość korzystania z sieci internetowej. Nowoczesne telefony komórkowe są przystosowane do używania przeglądarek internetowych, a właściciele popularnych sieci, chcąc sprostać naszym oczekiwaniom, proponują pakiety internetowe w coraz bardziej okazyjnych cenach.

Internet na mobilnym urządzeniu

Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com

W bardzo popularnej ofercie na kartę Orange Pop, znajdziemy dużo pakietów internetowych, przystosowanych do naszych wymagań. Jest także możliwość kupna pakietów jednodobowych z transferem danych 200MB, trzydziestodniowych z 500MB lub 2GB, a nawet 5GB z nielimitowanymi SMS-ami. Nie zobowiązujemy się do opłacania żadnego abonamentu, po prostu według naszych potrzeb jednorazowo kupujemy interesujący nas wariant, naturalnie nie rezygnując z obranej przez nas taryfy. Ponadto w ramach Orange Free na kartę możemy otrzymać bezpłatne bonusy internetowe, które są uzależnione od kwoty doładowania.

Czy chcesz może dostać link (http://www.biurowezakupy24.pl/), gdzie czekają na Ciebie kolejne posty? Myślimy, że przypadnie Ci do gustu nasz portal.

W sumie mamy możliwość zyskać od 500MG aż do 36GB! Bonusy dotyczą wszystkich doładowań! Kolejną propozycją Internetu mobilnego z dodatkowymi bonusami jest Plus Internet na kartę. Po samej aktywacji starteru otrzymujemy już 3GB darmowego Internetu, a do dwunastu doładowań za co najmniej 20 zł, dostajemy 1GB gratis. Mamy więc możliwość otrzymania gratis aż 12 GB ultraszybkiego Internetu w technice LTE. Rzecz jasna, aby móc korzystać z tych ofert powinniśmy się zaopatrzyć w odpowiedni telefon. Samsung Corby posiada funkcje HTML i WAP, które umożliwiają korzystanie z sieci internetowej (startowe karty internet z Plusa na Ceneo). Ponadto ma duży, wygodny ekran dotykowy, który bardzo ułatwia oglądanie stron internetowych, a pamięć wbudowana to aż 96 MB. Z tego powodu Samsung Corby jest wyjątkowo często wybieranym telefonem.

Z całą pewnością trzeba powiedzieć, że jeśli chodzi o Internet bezprzewodowy, to Orange jest bardzo konkurencyjną firmą na rynku telefonii komórkowych (dodatkowe czytanie). Orange POP i niesamowicie wygodna funkcja Orange Free na karte gwarantuje oszczędność pieniędzy, jest bardzo kompromisowa, dostosowująca się do indywidualnych upodobań każdego klienta. Plus Internet na karte jest także dość kuszącą propozycją, ponieważ gwarantuje dostęp do technologii LTE.