Najnowsze dzieło Samsunga – innowacyjne rozwiązania oraz łatwy dostęp do aplikacji

przez | 16 lutego 2023
Najświeższe urządzenie firmy Samsung, to ciekawostka na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 zawiera system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki najnowszej technologii świetnie sprawdza się przy standardowym korzystaniu. Sprzęt błyskawicznie i sprawnie reaguje na wszystkie polecenia. Interesujący jest tutaj wyświetlacz, który posiada rozdzielczość 1280×800 pikseli, co umożliwia korzystanie z HD ready. Idealna jasność posiadająca aż 388Cd/m 2 pozwala szczegółowo zobaczyć każdy szczegół, zwłaszcza w czasie przeglądania stron internetowych.

telefon komórkowy

Autor: N i c o l a
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, chcące zrobić zdjęcia tabletem będą miło zaskoczone, ponieważ aparat został umieszczony z przodu panelu i robi zdjęcia w doskonałej rozdzielczości. Natomiast drugi aparat ulokowany został z tyłu urządzenia i wykonuje równie dobre fotografie. Przemyślane dodatkowe rozwiązania pozwalają dobrać optymalne opcje.

Producent wyposażył tablet w złącza (zobacz złącze przemysłowe) bezprzewodowe UMTS (HSPA+) EDGE, GPRS, GSM, GPS Bluetooth oraz WLAN. Jest to znakomite rozwiązanie, jakie na co dzień przyda się niejednemu użytkownikowi. Naturalnie przewidziano też czytnik kart takich jak MicroSD o wielkości aż 32 GB. Co więcej, sam tablet ma na tyle nieduże wymiary, że bez problemu można go schować w damskiej torebce, co docenią szczególnie panie. Powinno się zwrócić uwagę na zastosowane materiały, z jakich został wyprodukowany tablet. Ich konstrukcja sprawia, iż urządzenie będzie służyło nam przez wiele lat. Sama obudowa została zaprojektowana, tak aby była odporna na zabrudzenia czy zarysowania. Zobacz: zobacz.

Samsung, przy tym rodzaju tabletu postawił na internet. Wzmiankowany system operacyjny, usprawnia przeglądanie witryn. Szybkie przechodzenie z jednej karty na kolejną jest nowym rozwiązaniem w tabletach. Możemy zapomnieć o zawieszaniu się stron czy też o niemiłych przeskokach. Nowy interfejs umożliwia bezproblemowe przechodzenie między aplikacjami i przy wykorzystywaniu wielu aplikacji nie odczujemy jakichkolwiek trudności. Dla zainteresowanych: zobacz wpis.

smartfon

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Świetnym rozwiązaniem jest usprawniona galeria oraz poprawiony korektor pisowni. Tablet został tak skonstruowany, aby cała rodzina mogła swobodnie korzystać z różnych aplikacji, co jest doskonałym rozwiązaniem. Portale społecznościowe lub znane programy będą z pewnością bardzo dobrze działały, a to wszystko dzięki zaawansowanemu systemowi.