PCModder.pl czyli wszystko o Twoim PC

przez | 8 lipca 2022
Tworzony z zamiłowaniem portal fanatyków sztuki komputerowej. Na stronie znajdziecie najciekawsze wiadomości z e-świata a wśród nich: newsy, recenzje, porady, testy. Serwis to ciągłe aktualizacje i bieżące newsy z cyfrowego świata.

Kolor do wyboru Eee PC 1015PEM

Autor: Asus
Źródło: Asus
W dziale Artykuły można znaleźć felietony, porady i recenzje dotyczące Internetu, oprogramowania i sprzętu. Przetestujemy sprzęt, powiadomimy o zagrożeniach dla Waszego komputera, polecimy jaki kupić sprzęt. Cały czas obserwujemy trendy w świecie komputerów i dajemy komentarz do aktualnych wydarzeń.

Kategoria Newsy to przede wszystkim nowinki techniczne dotyczące oprogramowania, sprzętu i sieci. Gdy pojawi się jakiś ciekawy temat w sieci, możecie być pewni, że zostanie to przez nas zauważone. Poinformujemy Was o najnowszych modelach monitorów czy kart graficznych, napiszemy o nowych wersjach popularnych programów.

Kategoria Testy to raj dla graczy. precyzyjnie sprawdzimy co potrafią nowe modele kart graficznych, układów chłodzenia czy dysków twardych.

Udało nam się przyciągnąć Twoją myśl naszym interesującym wpisem? Świetnie. Tym samym zachęcamy – kliknij w link kabel sterowniczy i przejdź do kolejnej witryny po fakty.

Czy da się wyciągnąć z nich tak wiele, żeby najnowsze gry działały przy ustawieniu najwyższych detali? Właśnie tutaj dostaniecie odpowiedzi na te i inne pytania.