Wynajem naczep – poznajemy propozycje na rynku

przez | 16 lutego 2023
Marki budowlane do swojej dyspozycji potrzebują dużo maszyn, które trzeba przetransportować na miejsce pracy. W zależności od ich wielkości można wyróżnić te, które są w stanie pozwolić sobie na zakup naczep oraz te, nie mające jeszcze możliwości tego zrobić. W tym drugim przypadku znakomitym rozwiązaniem jest pożyczenie przyczepy.

Na rynku jest wiele korporacji trudzących się wynajmem naczep. Klient zagwarantowane ma stałe koszty wynajmu niezmiennie przez całkowity okres trwania umowy. Można bezproblemowo zaplanować inwestycję, dzierżawa naczep bowiem jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Nie trzeba niepokoić się o kolejną „papierkową robotę” jeżeli chodzi o kupno i pozwolenia na ponadplanowy sprzęt, a i koszta utrzymania go na szczytnym poziomie nie są już naszym kłopotem. Posłuży nam do transportu maszyn takich jak przykładowo wozy widłowe (LINDE – wózki widłowe elektryczne) czy koparki.

mtc-rental.pl/oferta.html

Autor: Sunset Removals
Źródło: http://www.flickr.com

Niektóre naczepy zaopatrzone w wyciągarki hydrauliczne, więc przy jakiejkolwiek awarii sprzętu budowlanego pomogą nam przetransportować go w inne położenie. Wypożyczyć maszyny można zarówno na długi jak i krótki okres. Zależy to już zaledwie od oferty, jaką zaprezentuje nam salon. Zważywszy na termin zlecenia, kontrakty długoterminowe wiążą się z ewentualnością okresowych wymian przyrządów po przeminięciu gwarancji na przemysłowo nowe. Taką usługę gwarantują bowiem wyłącznie renomowane spółki – Multi Truck Center. W Internecie wypatrzymy wiele marek trudzących się wynajmowaniem takiego sprzętu, aczkolwiek niektórzy proponują dodatkowo ich sprzedaż.

Cena wynajęcia waha się w przybliżeniu od tysiąca do nawet kilkunastu tysięcy złotych za miesiąc. Przy negocjowaniu kontraktu dzierżawa naczep może wynieść nas mniej, jeżeli zdecydujemy się na większą ilość maszyn. Pracownicy firm będą z pewnością zainteresowani taką propozycją, toteż powinno się choć o tym nadmienić.

Rozwiązanie, jakim jest dzierżawa naczep jest kapitalną propozycją zarówno dla małych jak i dużych firm budowlanych. Zaoszczędzi to mnóstwo funduszy , pomoże przekonać się, czy będzie nam to faktycznie pomocne.Dla osób prywatnych również się przyda w gwałtownych przypadkach, przykładowo przy przeprowadzkach.