Kolejna z nowości od Samsunga czyli najważniejsze informacje na temat kolejnego flagowca Galaxy S7.

przez | 3 marca 2022
Samsungi z serii S są ogromnie popularne pośród klientów. Nawet stare wercje bez przerwy są chętnie kupowane ze względu na swoją jakość i niezawodność. Również każda z nowych premier elektryzuje wielbiciele technologii, a pierwszy okres w sprzedaży to szał zakupów.

Dla firmy jest to swojego rodzaju wyzwanie, bowiem oczekiwania konsumentów cały czas rosną i każdy kolejny produkt musi je wypełniać. Szczęśliwie w przypadku najnowszego dziecka tej firmy, czyli modelu Samsung Galaxy S7 G930F 32GB Biały inżynierowie wywiązali się ze swojego zadania i zaprezentowali urządzenie, jakie z pewnością stanie się hitem na rynku – . Już samo spojrzenie na ten model wystarczy, aby stwierdzić, że jest to najwyższa półka.

najnowszy model

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com

Kształtem przypomina poprzednie modele, ale posiada on lekko zaokrąglony ekran, wykonany z niezwykle odpornego szkła Gorilla Glass 4.

Jeśli omawiany na tej stronie wpis okazał się dla Ciebie ekscytujący, kliknij tutaj, gdyż naprawdę adres tej podstrony także inny tego typu tekst!

Obudowa w tylnej części także ma lekką wypukłość, dzięki czemu idealnie leży w ręce, dając tym samym rzeczywiście przyjemną obsługę. Dużym plusem tego smartfona jest duża odporność na atmosferyczne czynniki i pył. Specyfikacja podaje, że sprzęt ten zanurzony być może nawet 30 minut na głębokości do półtora metra, tak więc zwykły deszcz nie zaszkodzi mu na pewno. Obudowa została zrobona z materiałów najwyższej jakości, dokładnie takich, jakie wymagane będą od tej klasy urządzeń.

Jeszcze korzystniej Samsung Galaxy S7 G930F 32GB Czarny prezentuje się w środku. Tu inżynierowie nie poszli na żadne kompromisy, w efekcie czego powstała wydajna maszyna mogąca naprawdę dużo. Procesor zawiera 8 wydajnych rdzeni, które wspierane będą przez 12-rdzeniowy układ graficzny. Jeśli dołoży się jeszcze do tego 4 GB pamięci operacyjnej i nawet do 32 GB na dane, to od razu można zobaczyć, że da sobie on radę nawet z najbardziej obciążającymi zadaniami – Samsung Galaxy S7 G930F 32GB Czarny. Oczywiście na pokładzie znalazł się także bardzo szybki moduł LTE, a poza tym sieć bezprzewodowa, bluetootch i port USB. Zdjęcia można wykonywać przy pomocy dwóch mocnych aparatów.

Przedni posiada 5-megapikselową matrycę, a tylny jest ponad dwukrotnie większy. Robią one zdjęcia w doskonałej jakości, tu także nie można zarzucić niczego temu smartfonowi. Samsung w ostatnim czasie coraz bardziej promuje urządzenia z nierozkładalną obudową, także w tym modelu rozwiązanie tego typu zostało użyte. Nieco to może utrudniać wymianę pojemnego akumulatora, w najlepszej konfiguracji posiada on 3600 mAh. Czas ten w zupełności wystarcza do tego, żeby swobodnie się cieszyć pracą nawet przez dwa dni, a jeżeli trzeba będzie doładować, to da się to szybko zrobić szybką ładowarką znajdującą się w zestawie.