Telefony warte polecenia – Huawei P8. O czym powinno się mieć wiedze?

przez | 6 marca 2022
Patrząc na to, jak bardzo uzależniliśmy się od telefonów komórkowych, nie sposób nie przyznać, że technologiczne gadżety zdobyły naszą codzienność. Ciężko też pozbyć się wrażenia, że tradycyjne telefony komórkowe zostały już ostatecznie zastąpione przez smartfony, czyli ich innowacyjne odpowiedniki.

Rynek smartfonów jest niezaprzeczalnie jednym z najdynamiczniej rozrastających się w całej branży informatycznej. Liczba ich użytkowników rośnie zapewne wprost proporcjonalnie do ilości dostępnych na rynku nowych modeli telefonów. A premier najnowszej generacji smartfonów jest z każdym miesiącem coraz więcej. Rzeczywiście, zapotrzebowanie na kolejne generacje telefonów jeszcze szybszych, komfortowych, funkcjonalnych i wyposażonych w większą ilość możliwości multimedialnych jest ogromne. Nurt nowinek telekomunikacyjnych płynie nieprzerwanie i zwyczajnemu użytkownikowi sieci, wśród nawału reklamowanych gadżetów, ciężko zdobyć informacje, które są mu najbardziej potrzebne. Dlatego ten tekścik zadedykowany będzie jednej wyjątkowej premierze.

huawei

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Rynek technologiczny stosunkowo niedawno zobaczył premierę najświeższego flagowca mocno rozwijającej się chińskiej marki – Huawei P8. N http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=39&device_model[0]=2188 wygląda naprawdę okazale. Na pokładzie wyposażono go w ośmiordzeniowy procesor wzmacniany przez 3 GB pamięci RAM, do tego nawet 64 GB rozszerzalnego miejsca na dane, oraz aparat fotograficzny o parametrach 13 MP ze stabilizacją zdjęć. Jednakże najbardziej efektowną zaletą nowego dziecka firmy Huawei nie są jego parametry, lecz design. Huawei P8 (Sklep internetowy nie dość, że prezentuje się nadzwyczajnie, to jeszcze jest cieniutki i przyjemnie leży w ręce. Jego ultrasmukłość jest nie tylko efektowna; dzięki niej telefon jest superlekki i naprawdę praktyczny jak na swoje niemałe wymiary: 144.9 x 72.1 x 6.4 mm.

Nowy Huawei jest sprzedawany w czterech kolorach, natomiast jakiś czas po premierze dostępny będzie skórzany case do telefonu, który idealnie wpasuje się w estetykę smartfonu.