Nie zapomnij o pokrowcu

przez | 15 lutego 2023
Komórkowa moda kwitnie, a nowy futerał emocjonuje nas równie mocno jak nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon nie ulega zniszczeniu, więc działa sprawniej i dłuższy czas możemy go używać.

Jak sami mogliśmy już zaobserwować, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, ewidentnie nie wróży nic dobrego. Nawet jeśli aparat wyprodukowany jest z najlepszych tworzyw, zauważamy na nim zarysowania.

Jeżeli fascynuje Cię to zagadnienie, nowa publikacja przedstawia szczegółowo intrygujące zagadnienia, które okażą się bardzo absorbujące.

Choć nie wpływa to w żaden sposób na użyteczność telefonu, dla co niektórych osób może być to ciężkie do zaakceptowania.

Samsung Galaxy S5

Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie urządzenia w dodatkowym futerale do zakupu. Z racji, że telefony różnią się rozmiarami, dobrze będzie zaopatrzyć się w etui dopasowane do konkretnego modelu.

Właściciele Samsunga Galaxy mogą skusić się na etui Samsung Galaxy s iii lub etui Samsung Galaxy s iii mini – w zależności od posiadanego modelu. Etui są różnego rodzaju, jednak łączy je kluczowa sprawa: maksymalne zabezpieczenie.

etiu na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Kolor? Wiele zależy od naszego stylu życia – jeżeli nasza praca wymaga eleganckiego stroju, należy przemyśleć czy jaskrawy pokrowiec będzie właściwy. W tym przypadku warto jednak zastanowić się nad eleganckim czarnym etui czy klasycznym skórzanym futerale. Skórzana „wsuwka” będzie sprawdzi się w każdej sytuacji. Telefonu nie musimy wyjmować z pokrowca albowiem mamy dostęp do wszelkich złącz . Równie eleganckie będzie etui w kolorze białym, które bezustannie posiada wielu entuzjastów.

Jeśli jednak nie obowiązują nas zasady związane z dress codem, możemy bez obaw wybierać spośród wielu kolorów, które widnieją na pokrowcach. W dzisiejszych czasach etui stało się elementem stroju, niczym damska torebka. Z tej przyczyny posiadanie paru egzemplarzy nikogo nie dziwi.

Estetyka wykonania pokrowca czy etui, ich soczyste barwy jak również gatunek materiałów są zapewnieniem, że telefon zostanie z nami na idealnie. Warunki atmosferyczne, rysy czy odciski palców i plamy na wyświetlaczu nie stanowią zagrożenia dla smartfona. Jeśli więc poszukujemy gadżetów do smartfona, na pewno znajdziemy w sieci np. sklep, gdzie kupisz akcesoria iphone i który umożliwi nam modernizację naszego smartfona zapewniając przyjemne z pożytecznym – łączność ze światem, rozrywkę oraz bezpieczeństwo.