Sitodruk w dzisiejszym świecie

przez | 24 maja 2022
Wprowadzenie druku przez Gutenberga bez wątpienia było największym odkryciem epoki renesansu. Przedtem, ręczne przepisywanie Biblii ciągnęło się latami. Zdolność skrócenia tego czasu sprawiła, iż drukarni na kontynencie europejskim co pewien czas przybywało. Początkowo drukarnie wykorzystywane były przeważnie w powstawaniu książek i dokumentów. Dziś profil drukarni rozwinął swą działalność.

sitodruk

Autor: Nerds For Nature
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne drukarnie to najnowsze technologie, specjalizujące się w technice druku na różnego rodzaju materiałach. Znaną i lubianą metodą drukowania, jest sitodruk, który nie bez przyczyny doceniany jest za najskuteczniejszą technikę druku w popularyzacji usług i towarów.
Plusy sitodruku:
* Trwałość – wykorzystanie farb dobrej jakości, gwarantuje trwałość wykonanych nadruków. Wydruki są odporne na zdrapanie, ścieranie czy zmywanie.
* Intensywne kolory – zastosowanie trwałych farb, pozwala na uzyskanie nadruków o wysokim nasyceniu kolorów i różnorodnej kolorystyce.
* Szerokie spektrum zastosowań – technika równie dobrze sprawdza się na bawełnie, elastanach oraz drewnie i skórze.
* Wszechstronność – technologia z powodzeniem wykorzystywana jest na powierzchniach płaskich, owalnych i innych.
* Niska cena – technologia może być stosowana przy zadruku małych partii gadżetów jak również dużych produkcji (zdecydowanie więcej odnajdziesz pod tym adresem na Sitodruk-maszyny.comwłasny biznes. Potrzebna jest nam tylko maszyna do sitodruku. Jeżeli drzemie w nas artystyczna dusza i z zamiłowania lubimy tworzyć, wymyślać motywy, wykorzystajmy tę umiejętność i zacznijmy drukowanie elementów na ubraniach. Koszulkach, bluzach, czapkach – popularnych gadżetach reklamowych.
Pomysł na biznes polegający na projektowaniu nadruków na koszulkach nie jest nowością za granicą, a i w Polsce nie brakuje młodych ludzi, którzy postawili na samodzielność. Niemniej, dobrej jakości koszulki, z przykuwającym uwagę nadrukiem, bez wątpienia podbiją odzieżowy rynek (odwiedź stronę). Wszyscy lubimy Todwiedź stronętwo o pomysłowy wzór…