Jak wykończyć praktyczną i niewiele brudzącą się jadalnie? Garść wskazówek dla Ciebie

przez | 15 lutego 2023
Jeśli jesteś akurat na etapie wykańczania swojego mieszkania, wiesz na pewno, iż nie jest to bynajmniej bułka z masłem. W dzisiejszych czasach masz do wyboru tak mnóstwo wszelkiego rodzaju mebli lub materiałów budowlanych, iż niewątpliwie podjęcie decyzji i wybór jednego stylu nie jest proste

Dzisiaj kilka porad dla ludzi, którzy chcą mieć praktycznie urządzone mieszkanie. Nie jesteś pedantyczny? Zastosuj się do naszych wskazówek, a bez wątpliwości będziesz zadowolony ze swego mieszkania!
Ściany w kuchni
Zwykle mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że jednym ze bez wątpienia najbardziej strategicznych miejsc praktycznie w każdej kuchni jest część ściany

wrocław

Autor: falkowata
Źródło: http://www.flickr.com

nad blatem. To właśnie to miejsce brudzi się najczęściej, dlatego z pewnością warto tam zamontować jakiś mało brudzący się albo łatwy do czyszczenia materiał. Jeżeli mamy coś poradzić, na pewno nie polecamy zakładania w tym miejscu cegły na ścianę. Jeśli podoba Ci się styl kreowany przez cegły na ścianę, możesz nimi wyłożyć praktycznie wszystkie pozostałe przestrzenie w kuchni – nie sprawdzą się one jednak dobrze w tym wrażliwym miejscu, podobnie jak przykładowo kamień dekoracyjny – nowoczesna biała cegła na ścianie. Możesz postawić na przykład na tapetę z pleksi czy specjalne farby do ściany, które można prosto umyć, jednakże zdecydowanie nie powinieneś decydować się na kamień dekoracyjny.

Odpowiednie kolory

Powinieneś wybrać również właściwe kolory szafek i pozostałych elementów w kuchni

Jeśli nie chcesz, żeby na meblach było widać właściwie każdy odcisk palca, bez wątpliwości powinieneś wybrać raczej odcienie matowe niż błyszczące.

Ten artykuł wydaje się nieprawdopodobnie wciągający? Jeśli tak, to sprawdź również inne polecane (http://sklep.techkar.pl/) treści, gdyż wydają się być tak samo interesujące oraz wciągną Cię zupełnie.

Zwykle całkiem nieźle sprawdza się, wbrew wszelkim pozorom, kolor biały lub kremowy, na których nie widać właściwie żadnych zabrudzeń.