Kary ręczne i algorytmiczne nakładane na twórców stron internetowych

przez | 10 lipca 2021
Twórcy stron internetowych czasami mają problemy z ich prowadzeniem. Do takiego rodzaju sytuacji może dochodzić najczęściej w przypadku administratorów kilka miesięcy wcześniej ułożonych serwisów internetowych, którzy na razie niedostatecznie poznali drobiazgowe przepisy działania wyszukiwarki google i nie śledzą tego, jakiego rodzaju nazwy doprowadzają do ich blogów.

Zdarza się ponadto, że przy zapełnianiu treścią serwerów internetowych mają wielu pracowników, z których każdy tworzy po kilkadziesiąt komentarzy w sposób automatyczny instalowanych na serwerach internetowych, co również może prowokować namnażanie jakichś uchybień regulaminowych – . Jeżeli jakiegoś typu niedozwolone praktyki wprowadzane na blogach internetowych przekraczają jakieś wytyczne przedstawione przez google, to wówczas na jakiegoś rodzaju serwisy internetowe mogą zostać narzucone kary wiążące się z prowadzonym nadzorowaniem strony internetowej. Już samo stwierdzenie, że jakaś strona internetowa została objęta monitoringiem stanowi typ kary narzuconej na taką stronę. Jeżeli co jakiś czas sprawowana kontrola pokazuje znaczące nieprawidłowości, wtenczas może zostać na nią nałożona kara ręczna lub narzucana automatycznie – popatrz na temat filtórw google.
filtr algorytmiczny

Autor: mdc LEROY
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele osób stawia pytanie, które brzmi:Czym właściwie filtr google może różnić się od tzw. filtru algorytmicznego?.

Chcesz dowiedzieć się dużo na ów interesujący temat? Namawiamy zatem na naszą nową stronę – można zobaczyć tam (http://www.secretclient.com/badania-marketingowe/cennyklient/) link i należy w niego kliknąć.

Odpowiedź na to pytanie brzmi następująco: filtr google przeprowadzany jest najczęściej przez wyznaczonego do tego pracownika firmy google, do którego zadań należy sprawdzanie, w jaki sposób funkcjonują witryny internetowe. Posiada on uprawnienia do tego, żeby nałożyć na jakiegoś typu stronę tzw.

Kliknij ten link i przeczytaj więcej wskazówek dotyczących rozpatrywanej w tym artykule kwestii. Te rady na pewno również na długo pozostaną w Twojej głowie.

karę nakładaną ręcznie. Natomiast filtr algorytmiczny wykonywany jest automatycznie i narzucana przez niego kara jest karą algorytmiczną. Otrzymanie takiego typu kary może być powiązane ze SPAdkiem strony internetowej poza pierwsze strony wyszukiwania i tego rodzaju karę ogromnie trudno jest anulować.

Natomiast, karę ręczną można cofnąć poprzez rozmowę z administratorem google odpowiedzialnym za nakładanie filtru blogów internetowych, dlatego tego typu karę można o wiele szybciej anulować. Warto pamiętać o tym, aby tworzyć strony przyjazne wyszukiwarkom internetowym i nie narażać się na ukaranie – nie są one naprawdę w ogóle potrzebne – należy ich unikać.