Tablet czy laptop – pytanie to zadaje sobie wiele osób zamierzających zakupić niewielkie, mobilne urządzenie do pracy czy rozrywki

przez | 8 lipca 2021
Laptop czy tablet – to pytanie zaczyna sobie zadawać wielu ludzi chcących kupić niewielkie, mobilne urządzenie do rozrywki albo pracy. Oba te sprzęty posiadają swoje zalety i wady, i w rzeczywistości od oczekiwań użytkownika będzie zależało, które urządzenie lepiej mu się sprawdzi. Notebooki działają zwykle pod kontrolą systemu linux albo windows i dzięki temu można na nich pracować we wszystkich aplikacjach biurowych, użytkowych, a poza tym grać w ogromną ilość gier.

smartfon

Autor: NOKIA
Źródło: NOKIA
Oprócz tego posiadają większe ekrany, znacznie wygodniejsze przy codziennych prac. Tablety pracują najczęściej pod kontrolą androida, i przez to ilość aplikacji i programów na nie na razie jest sporo mniejsza, zwłaszcza jeśli chodzi o specjalistyczne oprogramowanie. Mają również sporo mniejsze niż notebooki ekrany, tak więc komfort pracy będzie mniejszy, ale przez to są znacznie bardziej mobilne i praktyczne w zastosowaniach przenośnych. Tablety mają także sporo dłużej trzymające akumulatory, chociaż rosnąca ilość komputerów przenośnych przykładowo takich jak hp pavilion x360 11 n012ew g9y31ea – () zaczęło im dorównywać w tym zakresie, a znacznie przewyższa parametrami i wydajnością.

Spory problem przy wybieraniu mogą mieć również użytkownicy chcący sobie kupić nowy smartfon. Kilkunastu producentów z których każdy z nich ma w swojej ofercie co najmniej kilka aparatów ze wszystkich półek cenowych sprawiają, że niekiedy wybór może być trudny. Jeżeli ktoś będzie potrzebował telefonu wysokiej jakości, z większym ekranem i

tablet

Autor: Sony
Źródło: Sony

mocnymi podzespołami, to bardzo dobrze się sprawdzi w tej roli htc one m8 16gb szary. Ten model telefonu ma pamięć o pojemności 16G, którą dodatkowo można powiększyć przy pomocy kart pamięci.

Jego htc wyświetlacz – – ma parametry porównywalne z dużymi ekranami komputerowymi, dzięki czemu obraz, który się wyświetla będzie niezwykle ostry i wyraźny. Ten model smartfona chwalony jest bardzo przez klientów za świetny aparat, i rzeczywiście fotografie nim zrobione mają wysoką jakość. Bardzo podobne parametry, czyli rozmiar ekranu, ilość pamięci i moc procesora prezentuje huawei ascend p7.

Podoba Ci się taki wpis? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tutaj – ta witryna producent przewodów też z pewnością przypadnie Ci do gustu!

W tym modelu producenci także zagwarantowani dobry poziom realizacji, wydajność i doskonałe zdjęcia wykonywane przy pomocy wbudowanego aparatu cyfrowego.