Jeżeli interesują nas najnowsze produkty finansowe gwarantujące zysk bez ryzyka, warto chociażby zwrócić uwagę na lokatę happy idea bank

przez | 30 października 2021
„Oszczędzanie przez wydawanie” to często stosowane ostatnimi czasy hasło. „Wydawać” możemy nie tylko na bieżąco, ale także poprzez przekazywanie swoich pieniędzy w depozyt na określony czas, tak, by po jego upływie móc liczyć na dodatkowy zarobek w postaci uzbieranych odsetek. Najlepszym tego obrazem jest rzecz jasna lokata bankowa. Jeżeli interesują nas najnowsze produkty finansowe tego typu warto chociażby wziąć pod uwagę lokatę happy idea bank.

skarbonka

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Lokata stanowi bezpieczny sposób na pomnażanie funduszy, bez praktycznie większego wysiłku z naszej strony. Jedyne co powinniśmy zrobić, to podpisać umowę, chociaż i to nie zawsze jest wymagane, szczególnie w czasach internetu, gdzie bardzo często wystarczy wypełnienie odpowiedniego formularza i przelanie środków na podane konto. Nie ulega natomiast wątpliwości, że dużo istotniejsze jest, dla standardowego użytkownika produktów bankowych, oprocentowanie lokat.

Spodobał Ci się ten tekst? Więc czytaj również (http://www.adwokatzarnowski.pl/problemy-z-zus-lublin), na co masz chęć na kolejnej witrynie, którą z chęcią dla Ciebie stworzyliśmy.

To ono bowiem ma największy wpływ na wyliczony po jej zakończeniu zysk. Wcześniej oprocentowanie lokat dochodziło do 8 czy nawet 9 punktów procentowych, obecnie, niestety na tak wysoki procent raczej nie możemy liczyć.

O problemach dotyczących rozmaitych tematyk dowiedzieć się można z internetu. Wtedy wystarczy zobaczyć artykuł o opisywanym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły (https://pietak.pl/mmsp/administracja-publiczna).

Standardem jest z reguły 3 %, chociaż wymieniona już lokata Happy Idea Banku uwzględnia 4 % w skali roku.

Kolejną istotną kwestią w przypadku lokat jest suma wyjściowa jaką możemy przeznaczyć. Nie zawsze bowiem możemy przekazać dowolną kwotę. Z reguły banki podają minimalną i maksymalną granicę, jeśli chodzi o sumę lokaty. W przypadku wspomnianej lokaty może być to kwota od 1000 do 10 000 zł, przekazywana w depozyt na czas 3 miesięcy. Ważne w przypadku tego produktu jest również to, że bank uwzględnia jej zawarcie bez potrzeby wykupywania dodatkowych produktów bankowych. Nierzadko bowiem, żeby móc skorzystać z danej lokaty, klient musi otworzyć nowe konto (jeśli nie jest stałym klientem banku) lub wykupywać inny produkt bankowy.

pieniądze

Autor: Carlos ZGZ
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o omawianą lokatę nie ma takiej potrzeby. Jedynym ważnym zastrzeżeniem jest fakt, że jest ona dedykowana wyłącznie dla nowych odbiorców, czyli takich osób, które nie zawierały jak do tej pory z tym bankiem żadnej umowy. Warto rozejrzeć się za nowościami jeśli chodzi o lokaty, jako że dzięki temu możemy zapewnić sobie większy zysk bez w zasadzie żadnego ryzyka.