Smartfony i laptopy marki Samsung

przez | 5 października 2022
Samsung produkuje dobrej jakości elektroniczne urządzenia – wiadomo o tym większości ludzi chociaż trochę orientujących się w nowinkach technologicznych. Duża część z nich wie także, że oferta tej firmy jest bardzo różnorodna. Z logiem samsunga można kupić sprzęt AGD, cyfrowe aparaty, laptopy i komórki. Oczywiście nie są to wszystkie propozycje elektroniczne tej firmy, w zasadzie nie ma produktów, na których nie widać charakterystycznego loga tej firmy. Lecz w pewnych dziedzinach samsung przez ostatnie lata wyrósł na prawdziwego lidera.

Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Przykładowo laptopy samsunga zbierają bardzo pochlebne opinie. Są one bardzo dobrze zaprojektowane, a wydajność i moc obliczeniowa jest połączona z doskonałą wygodą użytkowania i eleganckim wzornictwem. Na przykład SAMSUNG ATIV BOOK 9 LITE TOUCH BIAAY (NP915S3G-K01PL) to niewielki, bardzo lekki i smukły laptop o wydajnych komponentach. Wykorzystano w nim dysk SSD w miejsce standardowego, co pozwoliło na ograniczenie wagi urządzenia do 1.5 kilograma.

Kolejną grupą produktów, wśród której wyroby firmy Samsung cieszą się ogromny zainteresowaniem, są telefony komórkowe i smartfony.

Jeśli czytasz ten artykuł, to niewątpliwie jest on dla Ciebie bardzo absorbujący. Tutaj również znajduje się notka z www (https://zdrowie-dom.pl/42-nawilzacze-powietrza), która ma podobne tematy.

Jeszcze przed epoką dotykowych ekranów dobre opinie zbierał Samsung C3520 srebrny (niższe ceny). Elegancja obudowa, kilka wersji kolorystycznych do wyboru i małe wymiary po złożeniu spowodowały, że model ten zasłużenie cieszył się wzięciem. Obecnie prym wiodą smartfony, których przedstawicielem może być na przykład Samsung Ativ S I8750 srebrny. Oczywiście, jak na sprzęty samsunga przystało, ten model również ma doskonale zoptymalizowane podzespoły gwarantujące wygodną, szybką pracę. Duży dotykowy ekran jest chroniony przez bardzo odporne na porysowania szkło Gorilla Glass, a co ciekawe, jest to jeden z pierwszych modeli, działających na systemie operacyjnym Windows Phone 8. Wśród interesujących telefonów samsunga wymienić również trzeba SAMSUNG B2710 SOLID czarny. Telefon ten cechuje się tym, że obudowa jego jest całkowicie odporna na ciężkie warunki, na przykład takie jak woda, kurz albo mechaniczne przygody.