Nowoczesny uniwersum reklamy oraz rozrywki – telebim

przez | 29 listopada 2022
Telebim jest to duży ekran zbudowany z diod LED, który prezentuje treści pełnokolorowe. Wyprzedza zwykłe projektory i wielkowymiarowe ekrany plazmowe, które słabiej dają radę w warunkach sporego naświetlenia, w związku z czym emitowane treści są mniej widoczne.

Piosenkarka

Autor: Justin Higuchi
Źródło: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze przeznaczenie telebimów

Jest to wyposażenie o bezdyskusyjnie wszechstronnym zastosowaniu. O wzięciu jakim cieszy się telebim wśród reklamodawców może wskazywać znany nowojorski plac – Times Square, jest zgoła najeżony rozmaitymi telebimami, i niepodważalnie ma wielki urok. Co interesujące telebimy – np. takie: daily motion – są tak jasno świecące, że niekiedy mają wpływ zanieczyszczenie świetlne, o którym wspominamy gdy światło rozproszone w atmosferze powoduje rozjaśnienie ciemnego nieboskłonu, co utrudnia obserwację gwiazd. Reklama to nie wyłączny teren w jakim sprawdza się telebim. Jego obecność może uatrakcyjnić każdą tłumną uroczystość. Nadzwyczaj jego obecność uznają zwolennicy tłumnych festiwali muzycznych, gdy w trakcie występu swoich ulubieńców stoją za daleko od estrady, i wyłącznie dzięki ekranowi mają możliwość na obejrzenie tego co tam się dzieje. Podczas publicznych konferencji umożliwiają lepszy odbiór oglądanych treści. Mecze i spotkania sportowe to kolejne z imprez na których nie powinno zabraknąć telebimów. Nikt nie widzi możliwości, aby podczas skoków zimowych nie wyświetlano not skoczków za pośrednictwem tego ogromnego ekranu.

Wynajmij telebim

Sporo firm trudni się wynajmem telebimów w szerokiej gamie, co do wielkości ekranu.

Czy ta porada wzbudziła u Ciebie ciekawość? Jeśli tak, to przeczytaj ten bardzo w serwisie. On bez wątpienia także jest warty poznania.

Oferuje przy tym kompletną asystę podczas instalacji i dezinstalacji sprzętu. Jest również wariant ruchomego telebimu, który nasz spot wyemituje w dowolnie wybranym miejscu. Dla zainteresowanych więcej informacji można znaleźć w tym miejscu: kliknij.