Jakie w największym stopniu popularne odmiany reklamy zewnętrznej możemy dzisiaj zaobserwować?

przez | 22 lipca 2022
Reklama zewnętrzna jest bardzo popularną formą reklamy, na którą decyduje się dzisiaj większość dochodowych i renomowanych przedsiębiorstw i firm. Oczywiście pojęcie to jest ogromnie wielkie, obejmuje bowiem multum rozmaitych rodzajów reklamy zewnętrznej, z którą stykamy się każdorazowo po wyjściu z domu.

Do ogromnie modnej i często wykorzystywanej formy reklamy (kliknij tutaj) zewnętrznej

telebim

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

przynależą między innymi telebimy – daily motion. Telebimy to ogromnie wielkie ekrany led, jakie możemy spotkać w głównych miejscach miasta, to znaczy wszędzie tam gdzie kręci się wiele ludzi. Również przy ruchliwych ulicach i autostradach nie da się nie ujrzeć rozlicznych telebimów. Jest to wyśmienita forma reklamy zewnętrznej, gdyż przyciąga ona spojrzenia wielu osób, na domiar tego jest ona zauważalna nawet w trudnych warunkach i z wielkiej odległości, dlatego reklam nadawanych na telebimach nie wolno przeoczyć.

Sprawdź bez zwlekania wpis spod linku (https://bramkor.pl/), gdyż najprawdopodobniej zaskoczy Cię to, jak niesamowicie pasjonujące materiały tam się znajdują!

Nawet nocą telebimy nadają tak jasne światło, że wolno z łatwością dostrzec każdą wyświetlaną na nich reklamę.

Innym modelem reklamy zewnętrznej, niesłychanie zresztą podobnej do telebimów, są banery (daily motion) i billboardy reklamowe. Nie ujawniają one jednak reklam jak to jest w przypadku telebimów, za to wolno na nich umiejscowić ogromne plakaty reklamujące jakiś produkt lub też usługę. Takie banery też cechują się ogromną wielkością, zaś w nocy bardzo często są podświetlone specjalnymi diodami (przykładowo od góry czy od dołu), dzięki czemu reklama ta jest też widzialna o każdej porze.

Jednakże banery reklamowe na pewno nie przyciągają aż tak ogromnej uwagi jak właśnie telebimy. Intrygującą i funkcjonalną formą reklamy zewnętrznej jest dodatkowo reklama ruchoma. Są to każde informacje reklamowe, które znajdują się na środkach lokomocji, często zauważamy je nadrukowane na autobusach albo wozach firmowych. Reklamy takie posiadają tę zaletę, iż nie znajdują się nieustannie w jednym i tym samym miejscu, dzięki czemu mogą trafić do ludzi w wielu rozmaitych rejonach miasta.