Nowości w branży elektronicznej godne atencji

przez | 9 października 2022
Producenci przyrządów elektronicznych i oprogramowania komputerowego by podołać wymaganiom dzisiejszego społeczeństwa tworzą co chwila lepsze wynalazki. Wszystko po to, żeby uprościć ludziom żywot. Na rynku konkurencja rośnie, dzięki temu ceny nie są bardzo wygórowane.

smartfon

Autor: HTC
Źródło: HTC

Jeszcze ostatnio za dotykowy aparat telefoniczny posiadający różne gadżety w sobie , jak przykładowo aparat fotograficzny, trzeba było uiścić bardzo dużo pieniędzy. Tutaj możemy przedstawić najlepsze smartfony do 1000 zł , które w pełności są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Są to dla przykładu: Kazam Tornado 348, ASUSa ZenFone 5 , BlackBerry Z10, Nokia Lumia 735, Nokia Lumia 1320, Sony Xperia T3. Telefony te mają wszystko to, czego pragnie zarówno akademiczka jak i businessman, od 4-rdzeniowego procesora, po GPS. Nie potrzeba tracić fortuny, aby cieszyć się elitarnym smartfonem – polecam stronę.

Wkrótce także ukażą się nowe wersje lenovo y50, jednego z najpopularniejszych komputerów przenośnych dla graczy. Starszy model zostanie unowocześniony, wymienione zostaną najważniejsze podzespoły.

Czyżbyś miał chęć na więcej tekstów na opracowany tu temat? Zachęcamy zatem do kolejnej witryny – po prostu naciśnij to odkurzacze centralne i przejdź do naszego serwisu.

Konsumenci tego komputera będą mogli cieszyć się procesorem Core i7-4720HQ, nieco szybszym od poprzedniego Intel Core i7-4710HQ. W trybie turbo częstotliwość może zwiększać się nawet do 3,6 GHz. Jeśli mówimy o programach komputerowych, tonowe edycje aplikacji Word, Excell i PowerPoint ukazały się w Sklepie Windows w wersji Technical Preview systemu Windows 10. Wspominamy oczwiście o nowości, jaką jest nowy dotykowy office – zobacz ofertę.

smartfon

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Należy przyznać, iż innowacyjny pakiet biurowy pokazuje się w właściwym momencie, bo obserwując działania firmy można było odnieść wrażenie, że Microsoft trochę zaniedbał własny system na poczet rozkwitu aplikacji poświęconych na Androida oraz iOS. Producent gwarantuje, iż dotykowy interfejs stanie się bardziej przyjazny dla użytkownika od uprzedniej wersji. Także on na rynek wprowadził nowość , jaką jest opaska Microsoftu o nazwie Microsoft Band. Za jej wsparciem będziemy mogli mierzyć nasz puls, rytm serca, kroki, kalorie oraz jakość snu. Zegarek co więcej będzie potrafił radzić nam najlepsze treningi i umożliwi bezproblemowe zapisywanie tras pokonywanych pieszo, biegiem lub rowerem. Będzie dodatkowo możliwość podglądania wiadomości i powiadomień na wkomponowanym w opaskę ekranie.

Producenci wprowadzają na rynek coraz to nowe artykuły. Polska jest numerem 27 na świecie pod względem sprzedaży sprzętów elektronicznych, to znak, iż rozkwit naszego państwa cały czas zwiększa się, tak samo jak konkurencja pomiędzy firmami.