Opakowania tekturowe – bezsprzecznie nader efektywna „broń” w walce konsumenta

przez | 8 lutego 2023
Egzystujemy w erze konsumpcjonizmu. Obecne czasy charakteryzuje niesłychanie szybki postęp oraz bardzo duża konkurencja.

Przedsiębiorcy usilnie starają się zainteresować swą ofertą nowych klientów.

wizja - firma

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest tajemnicą, że kupujemy oczami. Decyzja o nabyciu określonego produktu zazwyczaj następuje – jak pokazują przeprowadzone analizy – w przeciągu dwóch lub trzech sekund od momentu obejrzenia półek sklepowych.

Interesuje Cię opublikowany w tym serwisie artykuł? Kliknij zatem dodatkowo ten link i sprawdź więcej info kremacja na opisywany temat!

Sposób zapakowania artykułu okazuje się jednym z podstawowych „instrumentów” promocji marki i aktywizacji sprzedaży. W całym tym „procesie” bardzo istotną rolę odgrywa tektura falista. Dlaczego ( na bochem.com.pl)? To ona bowiem stanowi główny „budulec” opakowań. Rzeczony surowiec posiada sporo różnego rodzaju walorów: uniwersalność, praktyczność, lekkość, giętkość, trwałość – wyliczać można bez ustanku. W dodatku, opakowania tekturowe są odnawialne (dodatkowe info są na bochem.com.pl). Podczas gdy, sztuczne tworzywa rozkładają się przez dziesiątki tysięcy lat, papier jest materiałem w pełni biodegradowalnym, a przechowywane w nim artykuły spożywcze dłużej zachowują swą świeżość.

Dobrze byłoby zwrócić uwagę, iż tektura falista powstaje na skutek sprasowania kilku albo kilkunastu warstw masy papierniczej połączonych ze sobą falą papierniczą. Ilość wykorzystanych warstw zależy od osobistych upodobań jak również potrzeb.