Następny topowy model od Samsunga czyli czym ten właśnie producent będzie chciał zaskoczyć klientów w modelu Galaxy S7.

przez | 8 czerwca 2022
Samsung przyzwyczaił swoich klientów, że telefony z serii S stają się hitami rynkowymi. Doskonałe zestawienie parametrów i wykonanie, potężne podzespoły i naprawdę duża wydajność sprawiają, że każda z następnych odsłon będzie się cieszyć ogromnym zainteresowaniem. Kilkuletnie modele Samsunga w dalszym ciągu są chętnie wybierane, szczególnie że oferują możliwości przekraczające często to, co może obecnie dać konkurencja.


Nie inaczej sprawa wygląda przy ostatniej nowości, czyli serii Galaxy S7. Smartfony z tej rodziny pretendują do najwyższej półki takich urządzeń, i przeglądając na specyfikację i możliwości rzeczywiście tak jest. Już po pierwszym spojrzeniu na smartfon widać, że jest to sprzęt naprawdę dobry jakościowo. S7 jest bardzo podobny do swojego starszego brata, tu producent nie robi większych rewolucji, a woli stawiać na sprawdzone, pewne

używany smartfon

Autor: Honou
Źródło: http://www.flickr.com

rozwiązania. Każdy, kto ma jakąkolwiek orientację w smartfonach momentalnie zorientuje się, że jest to dzieło tego właśnie producenta. Do wykonania ekranu wykorzystane zostało niezwykle mocne szło typu Gorilla Glass 4, nie tylko zapewniające ochronę przed wszelakimi uszkodzeniami, ale także bardzo dobrą jakość obrazu. Obudowę wykonano z materiałów dobrej jakości, a lekkie zaokrąglenie tyłu sprawia, że sprzęt doskonale leży w dłoni. Poza tym cechuje dużym poziomem odporności na kurz i wodę, zgodnie ze specyfikacją Samsung Galaxy S7 G930F 32GB Złoty wytrzyma nawet trzydzieści minut na głębokości do 1,5 metra – .

Środek urządzenia będzie się prezentował równie dobrze, jak jego wygląd zewnętrzny. A tu również nie będzie żadnych kompromisów, o czym może zaświadczyć 8-rdzeniowy procesor i 12-rdzeniowy układ graficzny. Wszystko to wspomagane jest przez 4 GB pamięci operacyjnej oraz 16 do 32 GB na dane, i takie parametry pozwalają na naprawdę dużo. Smarfton rzecz jasna chodzi niesamowicie szybko i bez żadnych przestojów, również najbardziej nawet wymagające gry nie będą stanowić dla niego żadnego problemu. Urządzenie to będzie też posiadać duże możliwości jeśli chodzi o komunikację.

Oczywiście jest wyposażone w szybki internet LTE, a poza tym w Bluetooth 4.2 LE i kartę bezprzewodową. Jest także czytnik linii papilarnych i dwa cyfrowe aparaty, na przedniej i tylnej ściance. Główny aparat posiada rozdzielczość 12 megapikseli, a jakość robionych za jego pomocą zdjęć naprawdę będzie dobra.

Czy prezentowany materiał Cię zafascynował? W takim wypadku zobacz inny polecany serwis roll up 85×200, który również ma interesujące informacje.

Rzecz jasna najnowszy Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB Czarny powinien pracować pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego, i właśnie tak w tym przypadku będzie. Urządzeniem będzie bowiem sterować Android w wersji 6.0.1 z obowiązkową w przypadku Samsungów nakładką TouchWiz UI –