Doskonały sposób na udoskonalenie kamery GoPro małym kosztem

przez | 6 czerwca 2022
Kamera GoPro jest urządzeniem stosowanym do zadań specjalnych. Była ona stworzona dla osób związanych ze sportami ekstremalnymi uprawianymi w bardzo różnorodnych warunkach. Od zdobywania trudno dostępnych górskich tras, poprzez kitesurfing do jazdy na nartach kończąc.

Do GoPro wyprodukowano dużo akcesoriów, które wspomagają nagrywanie filmów w niezwykle trudnych warunkach. Osoby zaciekawione taką kamerą mogą chcieć kupić ponadto dodatkowe akcesoria po to, żeby korzystanie z tego typu kamery było jeszcze bardziej przyjemne. Do takich akcesoriów GoPro 4 zaliczać możemy dla przykładu dodatkowe baterie, gdyż sporty ekstremalne z pewnością wymagają mocnej baterii, żeby pomimo długiego przebywania poza domem (zobacz złącza przemysłowe) właściciel był w stanie uchwycić ulotne momenty. Rozwiązaniem takiego kłopotu jest kupno dodatkowych akumulatorków, które po podłączeniu do kamery są w stanie podwoić czas nagrywania. Istnieją również akcesoria montażowe, które powodują, że kręcenie z ręki w skrajnych warunkach albo podczas jazdy na nartach będzie znacznie łatwiejsze. W takiej sytuacji warto wykorzystać specjalne uchwyty, które pozwolą na przytwierdzenie kamery do bardziej stabilnego podłoża.
agregat prądotwórczy

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
W sprzedaży moglibyśmy kupić elementy montażowe wykorzystywane do przykręcania na wszelkiego typu rurach, RAMach czy klatkach, możemy także kupić akcesoria montażowe, dla przykładu na kask rowerowy. Możemy kupić także akcesoria montażowe do głowy, na nadgarstek lub na nogi. W sprzedaży są także elementy montażowe na tors przykładowo w postaci szelek. Do pozostałych akcesoriów do GoPro 4 można zaliczyć monopody i statywy.

Tego typu akcesoria GoPro 4 pozwalają na wykonanie sobie na własną rękę zdjęcia sylwetki z niewielkiej odległości. Poza tym aby zapewnić stabilny obraz w rejestrowanych ujęciach możemy dokupić statyw.