Usprawniamy obieg faktur

przez | 8 lipca 2021
Ogarnął Cię fakturowy chaos? Twoi pracownicy poświęcają mnóstwo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań jest twierdząca sprawą oczywistą jest toże powinieneś dowiedzieć się czym jest efektywny obieg faktur w firmie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
W EFEMATIC pracują specjaliści, którzy zdali sobie sprawę, w jak ogromne koszta może wpędzić firmę manualna obsługa faktur. Korzystając ze swojej obszernej wiedzy i znajomości nowoczesnych technologii zaprojektowali rozwiązanie, które umożliwiło automatyzację procesu obsługi faktur i skrócenie czasu jego trwania o sześćdziesiąt procent.

Działanie systemu rozpoczyna się od przetworzenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury są sprowadzane do formatu tabelarycznego i w zależności od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu definiowane są indywidualne reguły biznesowe, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury przekazywane są do opłacenia.

Z opisanego rozwiązania skorzystało już wiele korporacji, takich jak ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Czas na Twoją firmę. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których nikt już nie martwi się ciągle napływającą korespondencją, a księgowi zajmują się zadaniami naprawdę ważnymi dla rozwoju firmy.

***

Efematic

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Efematic – rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i basware.

Źródło: Efematic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*