Usprawniamy obieg faktur

przez | 26 maja 2022
Ogarnął Cię fakturowy chaos? Twoi pracownicy poświęcają mnóstwo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań jest twierdząca sprawą oczywistą jest toże powinieneś dowiedzieć się czym jest efektywny obieg faktur w firmie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
W EFEMATIC pracują specjaliści, którzy zdali sobie sprawę, w jak ogromne koszta może wpędzić firmę manualna obsługa faktur. Korzystając ze swojej obszernej wiedzy i znajomości nowoczesnych technologii zaprojektowali rozwiązanie, które umożliwiło automatyzację procesu obsługi faktur i skrócenie czasu jego trwania o sześćdziesiąt procent.

Działanie systemu rozpoczyna się od przetworzenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury są sprowadzane do formatu tabelarycznego i w zależności od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu definiowane są indywidualne reguły biznesowe, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury przekazywane są do opłacenia.

Z opisanego rozwiązania skorzystało już wiele korporacji, takich jak ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Czas na Twoją firmę.

Jeżeli interesuje Cię omawiany wpis, to bez wahania kliknij tutaj oraz zobacz dodatkowo inny równie absorbujący news kasy fiskalne cieszyn.

Dołącz do grona usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których nikt już nie martwi się ciągle napływającą korespondencją, a księgowi zajmują się zadaniami naprawdę ważnymi dla rozwoju firmy.

***

Efematic

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Efematic – rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i basware.

Źródło: Efematic