Telebimy czy billboardy – jaka z niniejszych form reklamy zewnętrznej jest szczególnie atrakcyjna?

przez | 15 lutego 2023
Właściciele firm mają wiele zadań, jakim muszą sprostać, aby z powodzeniem prowadzić swoją działalność. Jednym z nich jest bez wątpienia zareklamowanie produktów lub usług w sposób, który zachęci klientów. Istnieje niejedna forma reklamy, a jedną z wyjątkowo powszechnych jest reklama outdoorowa, zwana innymi słowy reklamą zewnętrzną. Dwie nade wszystko znane formy niniejszej reklamy to billboardy oraz telebimy. Która z nich będzie dla nas bardziej właściwa?

Telebim Opole to ekran wizyjny, jaki jest złożony z diod. Można na nim zamieszczać wszelakiego rodzaju animacje, jakie niejednokrotnie o wiele lepiej przykuwają uwagę od zwyczajnych plakatów. Obraz na nim prezentowany jest wyraźny także w ciężkich warunkach meteorologicznych, na przykład kiedy świeci słońce albo pada deszcz – czytaj o firmie Medas-Media . Billboard zaś jest nośnikiem reklamy, jaki może osiągnąć bardzo duże rozmiary, zależnie od tego, w którym miejscu chcemy go umieścić. Billboardy mogą być ustawione przy drogach, lecz mogą być również powieszone na budynkach w centrum miasta.

telebimy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Tam mają możliwość być spostrzeżone przez największą liczbę osób, toteż lokalizacja powinna być jednym z pierwszych czynników, które będziemy rozważać. Jeżeli chodzi o telebim Konin Kleczewska, jest on z pewnością kosztowniejszy od billboardu, lecz również bardziej efektowny. Do tego wymaga stosownego zezwolenia – nie można go postawić od tak. Billboardy zaś mogą być niezauważalne nocą bądź przy gorszej pogodzie, jeśli właściwie ich nie oświetlimy. Dlatego pamiętajmy o tym, wybierając tą formę reklamy.

Nie ma wyraźnej odpowiedzi na pytanie, który z typów reklamy zewnętrznej jest właściwszy. Wszystko zależy od konkretnych potrzeb danego właściciela firmy oraz kampanii reklamowej, jaką ma zamiar przeprowadzić – współpracuj z najlepszymi odnośnie reklamy (zobacz Artefakt pozycjonowanie stron www) . Odpowiedz w takim razie sobie na pytanie, na czym zwłaszcza ci zależy oraz w jaki sposób podług ciebie skutecznie dotrzesz do odbiorców, a rozwiązanie nasunie ci się samo. Gdzie pójść w celu wykonania reklamy na powyżej nadmienione rodzaje nośników? Najlepiej do dobrej agencji reklamowej, która posiada doświadczenie w tej dziedzinie i dzięki której odniesiemy pożądany sukces.