Kamery na kask mogą wiele zarejestrować

przez | 15 lutego 2023
Mamy dużo możliwości nagrywania tego co się dzieje
Gdy pragniemy rejestrować to co ma miejsce dookoła nas, albo pragniemy stworzyć film z jakiejś imprezy, to trzeba się zastanowić co pragniemy do tego wykorzystać. Zwykła kamera zarejestruje jedynie to, co odnajduje się na wysokości naszych oczu i w naszym pobliżu, lecz gdy wykorzystamy do takiego nagrywania dron, to będziemy mogli nagrać wszystko z lotu ptaka.

Dron DJI Phantom 3 Professional proponuje nam wspaniałą jakość obrazu

kamera na kask

Autor: bark
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy chcemy zarejestrować imprezę plenerową, lub pokazać jak wygląda nasze osiedle z lotu ptaka, to świetnie do takich zadań nada się dron DJI Phantom 3 Professional. Obraz, który za jego pomocą otrzymamy będzie prezentował odpowiednią jakość, wszystko będziemy świetnie widzieć, a na dodatek w czasie rejestrowania będziemy mogli na małym ekraniku widzieć co jest właśnie rejestrowane, zatem prościej będzie nam manewrować nim tak, by w odpowiedniej jakości posiadać cały potrzebny obraz. Ten dron będzie niesamowicie prosty w obsługiwaniu, zatem nie będziemy musieli przechodzić jakiegoś specjalnego oraz długotrwałego szkolenia.

Należy inwestować w kamery ukryte kamery na kask
Pragnąc nagrywać własne wyczyny podczas uprawiania sportu, powinniśmy pomyśleć o tym, czy pragniemy żeby było nas widać czy nie. Jeśli interesuje nas ta druga możliwość, to trzeba popatrzeć na kamery na kask. Przez nie nas nie będzie widać, a widzowie będą się czuli tak, jakby to oni samodzielnie jechali – kamery sportowe na kask.

dron

Autor: Dansk Drone Kompagni ApS
Źródło: http://www.flickr.com

Takie kamery będą małe, lekkie, lecz równocześnie bardzo dobre, zatem nasze filmy pomimo nieustających drgań będą wszystko dokładnie ukazywały. Ich mocowanie nie bierze dużo czasu, zatem trzeba myśleć o ich zakupie.

Warto się namyślić co będzie lepsze
Teraz producenci proponują nam sporo różnych kamer, przez to należy się namyślić co dokładnie chcemy nagrywać i jak, ponieważ jedynie wtenczas będziemy mieli świadomość, że dobierzemy ją dobrze do swoich potrzeb.