Drony opanowują świat i umysły wszystkich wielbicieli nowoczesnych technologii.

przez | 5 lipca 2022
światem mediów i innowacyjnych technologii zawładnęła jedna rzecz|Od kilkunastu miesięcy światem mediów i technologii technologii niepodzielnie rządzi jedno słowo.

Mowa tu oczywiście o dronach, czyli o bezzałogowych urządzeniach latających, które mogą być wykorzystywane do celów militarnych albo cywilnych. W dzisiejszych czasach drony stanowią jeden z najpopularniejszych gadżetów technologicznych i doskonały pomysł na udany prezent dla młodszych i starszych sympatyków techniki i wynalazków.
W sprzedaży dostępnych jest kilkanaście modeli dronów przeznaczonych dla cywilów, warto więc przed zakupem zaznajomić z ich cechami charakterystycznymi. Jednym z chętnie kupowanych modeli jest z pewnością dron Inspire 1 (pod tym adresem szybko zdobędziesz podpowiedź). Jego popularność niejest kwestią przypadku. Urządzenie to posiada doskonałą kamerę, która pozwala na robienie zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Do innych zalet tego bezzagłogowca zalicza się m.in. GPS, automatyczne startowanie i lądowanie, stabilizacja lotu, podwozie chowające się po starcie oraz opcja obracania kamery o 360 stopni. Pomimo wysokiej ceny dron ten znalazł wielu zadowolonych użytkowników i całą masę fanów.
konsole

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejnym modelem, który zdobył przychylność ludzi na całym świecie jest dron GoPro Karma (czytaj dalej na tej stronie). Jest to pierwszy bezzałogowiec tego amerykańskiego producenta, który już od wielu lat towarzyszy miłośnikom sportów ekstremalnych w nagrywaniu ich zmagań. Zestaw GoPro Karma tworzy dron Karma, kamera GoPro, kontroler z ekranem LCD, gimbal oraz praktyczne etui. Wielką zaletą produktu marki GoPro jest bezapelacyjnie jego mobilność.

GoPro od lat tworzy produkty dla osób lubujących się w sportach ekstremalnych i wyjazdach w najdziksze miejsca świata.

Szukasz ciekawych informacji? To dobrze, ta strona internetowa na pewno Cię zainteresuje, gdyż znajdziesz na niej wiele bardzo interesujących informacji.

Nic więc dziwnego, że projektując swoje artykuły, skupia się na łatwości transportu i funkcjonalności.