Co można zamówić, jeżeli chcemy mieć pakiet telewizja plus internet?

przez | 19 stycznia 2022
Zestaw proponujący tv oraz internet równocześnie jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla tych osób, które korzystają z obu tych mediów. Zdecydowanie korzystniej jest zdecydować się na tego typu rozwiązanie, gdyż wtedy obie usługi będziemy mieli u jednego operatora.

firma - ogląd

Autor: Maarten Brinkerink
Źródło: http://www.flickr.com
W rzeczywistości przekłada się to na znacznie bardziej znaczącą wygodę użytkowania. Zestaw internet i telewizja to bardzo korzystne rozwiązanie dla większej części odbiorców, więc należałoby poczytać ten tekst i zobaczyć, na co powinniśmy zwracać uwagę. Kwota około 50 złotych na miesiąc za pakiet dwa w jednym, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które wielokrotnie korzystają z internetu oraz tv. W skład zestawu zalicza się internet o przepustowości do 100 Mb/s oraz 60 kanałów telewizyjnych. Połowa z nich wyświetlana jest w jakości HD. Poza tym jeśli zdecydujemy się na tego typu zestaw, to ponadto otrzymalibyśmy również nagrywarkę filmów z funkcją przewijania programów telewizyjnych do 2 godzin w tył.
Użytkownicy takiego zestawu mogliby także skorzystać z programów przy pomocy odpowiedniego dekodera. Poza tym przez pierwsze 60 dni operator gwarantuje zestaw najbardziej popularnych stacji telewizyjnych zupełnie bezpłatnie. Nagrywarka potrafi zarejestrować do 5000 godzin materiału. Innymi słowy możemy przeglądać ulubione kanały bez przerwy przez niemalże 7 miesięcy. Możemy także ustawić ulubione kanały i oglądać filmy lub seriale aż do 7 dni do tyłu. Alternatywnie moglibyśmy zdecydować się na pakiet telewizja i internet internet czechowice dziedzice u odmiennego operatora za niecałe 40 zł.

W ramach takiego zestawu otrzymalibyśmy internet o szybkości 30 do 100 Mb/s oraz 58 programów telewizyjnych. 30 z nich byłaby w jakości HD. Ujmując krótko, w sprzedaży znajduje się tak wiele ofert, że każdy na pewno odnajdzie coś interesującego dla siebie.