Właściwy marketing bywa sprawą praktycznie newralgiczną w firmie – pamiętaj o tym!

Obecnie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak relewantną sprawą w praktycznie każdej firmie jest reklama. Nie ulega kwestii, że sklep spożywczy działający w konkretnej miejscowości od wielu lat nie potrzebują jakichkolwiek plakatów, bilbordów czy akcesoriów dla konsumentów.

Continue reading “Właściwy marketing bywa sprawą praktycznie newralgiczną w firmie – pamiętaj o tym!” »

Drukarnia jako miejsce gdzie można łączyć dwa różnorakie dzieła jak obrazy na płótnie i ksero

Postęp technologiczny umożliwia w teraźniejszych czasach na uproszczenie swojego życia. Daje możliwość nie tylko zaoszczędzanie godzin na wielu prostych czynnościach życia codziennego ale także usprawnia taką czynność jaką jest ozdabianie domu.

Continue reading “Drukarnia jako miejsce gdzie można łączyć dwa różnorakie dzieła jak obrazy na płótnie i ksero” »

Brakowanie dokumentacji niearchiwalnej musi przebiegać w sposób prawidłowy na podstawie upoważnienia dyrektora właściwego miejscowo archiwum państwowego

Dokumentacja niearchiwalna, są to akta, która ma okresowe zastosowanie i po ustalonym terminie jej przechowywania jest brakowana. Tworzy inną grupę od dokumentacji archiwalnej.

Continue reading “Brakowanie dokumentacji niearchiwalnej musi przebiegać w sposób prawidłowy na podstawie upoważnienia dyrektora właściwego miejscowo archiwum państwowego” »