Co mogłoby być interesującą alternatywą dla tradycyjnych promocji?

przez | 5 lutego 2023
Czy wiesz co może być ciekawą alternatywą dla pospolitych szyldów reklamowych? Specjaliści od marketingu już kiedyś utworzyli całkiem wtenczas nową formę reklamy zewnętrznej, nazywanej współcześnie jako reklamę typu OOH, czyli z angielskiego Out Of Home.

Ta alternatywna postać reklamy to używane od dziesiątków wiosen malowanie murali – kontynuuj. A czym właściwie są murale? To wielkoformatowe malunki ścienne, które znamy od mnóstwa wiosen np. z elewacji różnych budowli. W czasach należycie minionych malowanie murali tyczyło się promowania takich firm jak PZU czy też Pewex. Współcześnie poza reklamą pewnej marki czy usługi, celem ich autorów może być także wywołanie na odbiorcy jakiegokolwiek odczucia, reklama jakiejś akcji dobroczynnej lub przykładowo upamiętnienie jakiegoś zdarzenia lub jakiejś osoby. Dobrym dowodem jest mieszczący się w Gdańsku mural obrazujący papieża Jana Pawła II i Lecha Wałęsę.

Autor: Braven
Tego typu malowanie artystyczne to ciekawa forma dekoracji domów czy różnorodnych ścian – artyści Ideamo.

Pamiętaj, że wnikliwe opracowanie (https://akat-translations.com/) to często najbogatsze źródło informacji? Tak jest i w tym wypadku – kiedy wejdziesz na ten link, przeczytasz inne użyteczne materiały.

Nie jest to jednak typowe graffiti a coś o wiele więcej. Tworzą je persony mające bardzo wysublimowany zmysł artystyczny, dzięki czemu efekt finalny mógłby zrobić ogromnie dobre wrażenie. Dlatego malowanie artystyczne ma okazałą historię i ma także przed sobą świetlaną przyszłość. To znakomity wariant na upiększenie jakichś zaniedbanych poprzez czas i ludzi miejsc. A ile wymaga funduszy takowe kunsztowne malowidło? Cena uwarunkowana jest od poziomu trudności motywu oraz np. od jego wielkości.

Murale bardziej pragmatyczne oraz sceny ruchome są dla twórców w bardziej znaczącym szczeblu pracochłonne, zaś mniej skomplikowane motywy i te, w jakich dominuje więcej tła niż formy są mniej trudne do stworzenia oraz mniej pracochłonne.