Archiwa tagu: jazda

jazda

Jak spędzić czas w aucie?

Pragnieniem prawie każdego miłośników czterech kółek jest pojeździć super szybkim samochodem. Adrenalina, emocje, brawura – te przeżycia potrafią silnie przyciągać. Kto nie chciałby przejechać nowym Lamborghini Aventador, wspaniałym pojazdem, który w parę sekund mknie już 100km/h, chociaż to tylko początek przyjemności jaką daje dynamiczna jazda blisko 250 km/h.

Perfekcyjne opony terenowe

Każdy, kto posiada samochód terenowy wie, że zwyczajne opony do jazdy nim nie nadadzą się. Dlatego tak ważne jest, by znaleźć właściwe opony do każdego modelu auta. Suma summarum nie jest ważne, czy to samochód osoby, czy terenowy, bo do wszystkich aut powinniśmy szukać dobrych opon. Tak, więc pamiętajmy, by kupować opony z rozmysłem. Jeżeli zaś chodzi o opony terenowe to mamy spory wybór w tej kwestii. Wystarczy trochę się porozglądać i zauważymy, że nie jesteśmy skazani jedynie na opony jednej firmy. Producenci opon dobrze wiedzą, że kierowcy aut terenowych, to bardzo dobrzy klienci, którzy chcą mieć świetne opony i są w stanie zapłacić za nie rzeczywiście duże pieniądze.

Nowoczesne akcesoria i gadżety przydatne w czasie uprawiania niebezpiecznych sportów czyli kamery GoPro.

Gdy kilkanaście lat temu zagorzały snowboardzista zaczął zakładać na nadgarstek aparat fotograficzny, żeby zrobić kilka nietypowych ujęć podczas jazdy, nawet nie mógł przypuszczać, że będzie to początkiem światowej firmy. Przez te kilkanaście lat aparat przeobraził się w bardzo nowoczesną kamerę, z kilku pracowników zrobiło się parę tysięcy, a liczba użytkujących ten sprzęt jest rzeczywiście bardzo duża.