Archiwa tagu: prawo

prawo

Ciekawy sposób na zwrócenie uwagi potencjalnego klienta

We wszystkich dużych sklepach spożywczych i w każdej większej drogerii możemy zabrać ze sobą do mieszkania gazetkę promocyjną. Zresztą gazetki promocyjne różnego rodzaju lądują w naszych skrzynkach pocztowych i bywa, że trudno się w skrzynce doszukać jakiegoś listu. A gazetki są przeróżne począwszy od wspomnianych już gazetek ze sklepów spożywczych/kosmetycznych, przez sklepy z dodatkami do domu a skończywszy na branży odzieżowej.

Posiadanie patentu na swój wynalazek to kwestia priorytetowa, która zapewnia ochronę własności intelektualnej i barierę dla nieuczciwej konkurencji

W wypadku kiedy pragnie się nie dopuścić do nieporozumień w obecnej gospodarce, patent jest niezwykle ważną możliwością ochrony. Najnowsze mechanizmy rozwijania się wsparte są bardzo często na innowacyjności i geniuszu. Często może to być powielane i rozpowszechniane bez zgody właściciela. Co robić w takiej sytuacji, aby uchronić swoje pomysły i nie pozwolić na to, by nieuczciwa konkurencja naruszała nasze dobra?

Porady prawnicze specjalistów pomagają uzyskać dobre rozwiązanie nawet beznadziejnych spraw

Zdarza się tak, że przepisy są jest dla nas wsparciem. Niejednokrotnie Ale ustawy, rozporządzenia , a także , a takżenne akty prawne są tak mało przez nas znane, że chcąc nie chcąc dopuszczamy się działań podlegających zobowiązaniu. Nie ma tak dobrze – nieznajomość prawa nie jest wytłumaczeniem dla nas w tej sytuacji. Co wykonać, gdy przez niemądry czyn zagraża nam aparat prawa? Warto szukać pomocy radcy.