Jeżeli planujesz jakieś super wydarzenie i obowiązkowo chcesz uwiecznić je na filmie, to musisz pomyśleć o wynajęciu profesjonalnej ekipy

Nadchodzi taki dzień w życiu, który do końca życia powinien zapisać się w naszej pamięci. Jeśli chcemy go oprócz tego utrwalić na CD, to trzeba podumać nad wynajęciem profesjonalistów, którzy wyczarują dla nas niezapomniane obrazy.

zdjęcia z powietrza

Autor: MagicPhantom
Źródło: http://www.flickr.com

W obecnych czasach prawdziwą karierę robią zdjęcia lotnicze z drona. Przedsiębiorstwa, które świadczą usługi dronem przechodzą niezwykłe oblężenie. Zlecenia, które przyjmują są przeróżne. Często rzecz idzie o nagrywanie wesel, wydarzeń sportowych, imprez muzycznych, filmików promujących metropolie, reklam komercyjnych, teledysków znanych gwiazd i całą masę innych. Zdjęcia lotnicze są każdorazowo najlepszej jakości. Ekipy nagrywające dronem to ludzie z zamiłowaniem, ale też z wysokimi umiejętnościami. Usługi dronem to w naszym kraju pewnego rodzaju nowość (rozwinięcie tych informacji- http://www.jeanbaptiste.pl/). Branża rozwija się jednak prężnie i w każdym mieście możemy wyszukać firmę, która oferuje takie usługi – http://dronmaster.pl/. Po ich portfolio możemy domyśleć się czy to wiarygodni zapaleńcy, gdyż niektóre nagrania dronem naprawdę zapierają dech w piersiach i robią na widzu niespotykane wrażenie. Tym bardziej pragniemy wtedy, żeby nasz film był równie idealny i urzekający.
dron z kamerą

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Lata filmów reklamowych lub weselnych kręconych z ręki odeszły już do przeszłości.

Dzisiaj liczy się niesłychany efekt, który sprawi, że widz będzie długo wspominał, to co zobaczył. Wariantów otrzymania takiego skutku jest mnóstwo, a dron świetnie wpasowuje się w te nurty.