PCModder.pl czyli wszystko o Twoim PC

Tworzony z zamiłowaniem portal fanatyków sztuki komputerowej. Na stronie znajdziecie najciekawsze wiadomości z e-świata a wśród nich: newsy, recenzje, porady, testy. Serwis to ciągłe aktualizacje i bieżące newsy z cyfrowego świata.

Kolor do wyboru Eee PC 1015PEM

Autor: Asus
Źródło: Asus
W dziale Artykuły można znaleźć felietony, porady i recenzje dotyczące Internetu, oprogramowania i sprzętu. Przetestujemy sprzęt, powiadomimy o zagrożeniach dla Waszego komputera, polecimy jaki kupić sprzęt. Cały czas obserwujemy trendy w świecie komputerów i dajemy komentarz do aktualnych wydarzeń.

Kategoria Newsy to przede wszystkim nowinki techniczne dotyczące oprogramowania, sprzętu i sieci. Gdy pojawi się jakiś ciekawy temat w sieci, możecie być pewni, że zostanie to przez nas zauważone. Poinformujemy Was o najnowszych modelach monitorów czy kart graficznych, napiszemy o nowych wersjach popularnych programów.

Kategoria Testy to raj dla graczy. precyzyjnie sprawdzimy co potrafią nowe modele kart graficznych, układów chłodzenia czy dysków twardych. Czy da się wyciągnąć z nich tak wiele, żeby najnowsze gry działały przy ustawieniu najwyższych detali? Właśnie tutaj dostaniecie odpowiedzi na te i inne pytania.